کمی صبر کنید

آغاز طرح رایگان بازدید و خدمات خودرو در محل کاون

آغاز طرح رایگان بازدید و خدمات خودرو در محل کاون

آغاز طرح رایگان بازدید و خدمات خودرو در محل کاون

خدمات در محل و بازدیدهای دوره ای رایگان در فاصله سه هفته مانده به پایان تعطیلات تابستانی، دو خدمت جدید کاون به شهروندان تهرانی است. طرح "رایگان آماده سفر شو" که از یکشنبه یازدهم تا انتهای ...

خدمات در محل و بازدیدهای دوره ای رایگان در فاصله سه هفته مانده به پایان تعطیلات تابستانی، دو خدمت جدید کاون به شهروندان تهرانی است.

طرح "رایگان آماده سفر شو" که از یکشنبه یازدهم تا انتهای شهریور ماه 97 همزمان  با فصل پر تردد سفرهای تابستانی به اجرا گذاشته شده است، وضعیت عمومی خودرو اعم از باطری، دینام، لاستیک، مایعات، روغن ترمز و... به صورت رایگان مورد بازدید قرار میگیرد و چک لیستی در ملزومات و بایسته های ایمنی خودرو در اختیار شهروندان قرار میگیرد.

خدمات خودرو در محل کاون که با هدف تسهیل تردد تهرانی ها با سرویس ایاب و ذهاب رایگان انجام می شود شامل همه خدماتی نظیر تعویض روغن، لنت، شمع، باتری، انواع فیلتر و...  است که کاون از طریق شعبات ویژه خود در سطح شهر ارائه می کند.

برای استفاده از خدمات این طرح شهروندان می‌توانند با ارسال کد 1007 به شماره ۵۰۰۰۲۰۱۵۹۱۷۰۲۰ از خدمات کاون بهره ببرند. برای مشاوره و کسب اطلاعات تخصصی در مورد خودروی خود و اطلاع از سایر طرح‌های شرکت کاون می‌توانند علاوه بر به وب سایت این شرکت با شماره تلفن ۷۲۴۱۷۰۰۰ نیز تماس بگیرند.